برند Adestor یکی از بخش های شرکت Torraspapel و بخشی از Lecta Group است که در حوزه کاغذ و فیلم های خود چسب فعالیت می نماید. Adestor با ظرفیت تولید 570 میلیون متر مربع معادل 7/1 میلیون تن محصول، سرمایه گذاری گسترده و ایجاد دو قطب در اسپانیا و ایتالیا به یکی از تامین کنندگان پیشرو در صنعت مواد خود چسب دار تبدیل شده است. شرکت بازار پسند ایرانیان بیش از 12 سال است که نماینده برند Adestor در ایران می باشد.

محصولات این شرکت شامل لیبل ، کاغذهای خود چسب (Self-Adhesive) ، فیلمهای شفاف و نیمه شفاف ، متالایز و … متعلق به شرکت بزرگ ،Torraspapel در کشور اسپانیا بوده که این شرکت نیز از زیر مجموعه های گروه معظم لکتا Lecta Group میباشد. Adestor به عنوان یکی از مطرح ترین و پرفروش ترین برندها در رده محصولات لیبل های خود چسب در بازار اروپا میباشد. محصولات Adestor در قالب رول Roll و شیت Sheet برای کاربردهای گوناگونی به بیش از 80 کشور در سرتا سر دنیا ارسال میشوند.

MetalVac یکی از برند های گروه معظم Torraspapel است. محصولات این برند شامل انواع کاغذ های متالایز 100% قابل بازگشت High-Vacuum است و برای لیبل های با کیفیت بالا و بسته بندی های قابل انعطاف کاربری دارد.

کاغذ های MetalVac در رنگ های طلایی، نقره ای و به صورت مات و گلاسه موجود است. چاپ صاف و برجسته بر روی انواع مختف این کاغذ  ها(شامل Linen خط دار، Brushed خشدار و Pinhead)  امکان پذیر است. این کاغذ ها برای محصولات قابل استفاده مجدد مانند بسته بندی های قابل استفاده مجدد و در خطوط لیبل زنی با سرعت بالا بسیار مناسب است.

تماس با ما

شرکت بازار پسند ایرانیان

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید