شرکت بازار پسند ایرانیان با 15 سال سابقه در واردات انواع کاغذ ، لیبل های پشت چسبدار از کشورها و شرکتهای تولید کننده معتبر دنیا با نام شرکت بازرگانی آناهید قشم در سال 1379 شروع به کار کرده و اینک نامی آشنا در گمرکات کشور در زمینه واردات کاغذ و لیبل می باشد و با سرمایه گذاری وسیع سعی در برآورده کردن نیاز بازار کاغذ و لیبل ایران نموده است . اصالت ، کیفیت برتر و تنوع محصولات به عنوان پشتوانه این شرکت در عرصه تجارت و رقابت بوده است.

این مجموعه از بدو تأسیس تا کنون از طریق واردات برندهای معتبر و متنوع تأمین کنندهی کاغذ و لیبل و مقوا مصرفی بخش وسیعی از مصرف کنندگان اعم از شرکت ها، چاپخانه های خصوصی و دولتی، مجموعه های توزیع کالاهای کاغذی در سرتاسر کشور می باشد و همواره تمام مساعی خود را بکار گرفته است تا موجبات رضایت مشتریان خویش را فراهم آورد.

محصولات اصلی شرکت بازار پسند ایرانیان کاغذ های پشت چسبدار رنگی و بی رنگ(PVC, PET)، کاغذ گلاسه، تحریر، مقوای پشت طوسی و سفید و … می باشد.

این شرکت دارای نمایندگی رسمی برند Adestor زیرمجموعه شرکتTorraspapel از کشور اسپانیا و Kontak  از کشور کره جنوبی  و Reimax از کشور چین میباشد.

امید است بتوان با بهرمندی از امکانات و تجربیات خود و با ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب گامی هر چند کوچک را در جهت جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم برداریم.

تماس با ما

شرکت بازار پسند ایرانیان

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید