اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران خبر از برگزاری دومین همایش کنفرانس صنعت چاپ لیبل ایران را با حضور اساتید مهمانان خارجی داد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، چهارشنبه و در جلسه کارگروه لیبل اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران برنامه ریزی برای دومین همایش کنفرانس بزرگ لیبل آغاز بکار کرد.
در این نشست برنامه ریزی گسترده ای برای برگزاری هرچه پربارتر این کنفرانس صورت گرفت. کانال رسمی این اتحادیه نیز طی یک اطلاعیه خبر برگزاری دومین همایش بزرگ لیبل باحضور اساتید خارجی را منتشر نمود.
اولین همایش لیبل ایران توسط این اتحادیه در 21 تیرر ماه 1389 در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد و شهریور ماه امسال دومین همایش باشکوه تر و پر بار تر در حالی برگزار می شود که صنعت چاپ لیبل ایران رشد قابل توجه ای در این مدت را تجربه کرده و اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران توجه ویژه ای به توسعه علمی آموزشی آن دارد.
به گفته روابط عمومی در این کنفرانس اتحادیه در نظر دارد تولید کنندگان لیبل، مصرف کنندگان لیبل، روسای اتحادیه ها، چاپخانه داران دانشجویان و علاقه مندان به صنعت چاپ لیبل را گرد هم آورد تا علاوه بر آشنایی تئوریک با پیشرفت های این صنعت در این کنفرانس کلاس های آموزشی نیز در ادامه برگزار نماید.
همچنین این اتحادیه از ثبت نام علاقه مندان به حضور در این کنفرانس خبر داد و حضور در این همایش کنفرانس را منوط به ثبت نام قبلی دانست و اعلام کرد: علاقه مندان به حضور در این همایش کنفرانس بزودی می توانند از طریق سایت اتحادیه به آدرس : www.ipieu.com ثبت نام و کد حضور در این همایش را بصورت رایگان دریافت نمایند.
همچنین اطلاع رسانی این همایش از طریق کاال رسمی اتحادیه در تلگرام به آدرس @ipieuصورت خواهد گرفت.

تماس با ما

شرکت بازار پسند ایرانیان

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید